Військовий фотограф Арсен Федосенко загинув внаслідок важкого поранення на фронті

Після важкого поранення на Харківщині загинув талановитий військовий фотограф Арсен Федосенко. Про це повідомляють його друзі у Facebook.

За їхніми словами, Арсен був світлою людиною і дуже талановитим фотографом. До ЗСУ приєднався весною 2022.

Він з групою журналістів їздив по лінії фронту і робив репортажи про військовослужбовців.

Постійні обстріли. І він туди приїхав. Не налякався. Він посміхався і робив фото. На нулі. Військовий фотограф завжди ризикує життям, щоб ми побачили більше. Він показував усім нам обличчя українських героїв у пікселі. Він був… Страшне слово “був”. Русня вбила його. Щирі співчуття родині”, – пише Олеся Василець.

Друзі згадують, що Арсен був закоханий у фотографію та виноградарство.

Так радів новим саджанцям, чи сортам, які знаходив. Приїжджав на винні фестивалі і годинами могли спілкуватися про різні сорти та українське вино, на жаль, наступного разу не настало, коли ми мали спробувати твоє вино. Так як Арсен через фото, ніхто не передасть любов людей до своєї справи. Спочивай з миром! Співчуття рідним!” – ділиться Ольга Черепанин.

Сергій Клімов оприлюднив останнє спільне фото, зроблене кілька тижнів тому на “Книжковому Арсеналі”.

За його словами, Арсен – відкритий, чесний та прямолінійний. Мрійник, який жив заради того, що любить.

Напевно, єдиний фотограф, який побував на кожній виноробні України і стільки фото, як було українських виноробів, які були у Арсена не мав ніхто. Лише 9 днів тому ми бачились на Книжковому Арсеналі, де Арсен розповідав мені про проект Страткому, який вони з колегами робили для цієї події “Історії тих, хто обрав боротьбу”. Це наше останнє фото разом, та передостання розмова”, – пише Сергій.

Він зауважив, що Арсена поховають у Києві. Про деталі обіцяв написати згодом.

Що відомо про Арсена Федосенка

Арсен Федосенко художник-графік за освітою. До повномасштабного вторгнення займався фотографією. Камеру взяв в руки на другому курсі інституту, в 1996-му. Працював у видавничій, рекламній, навчальній галузях, завжди залишаючись художником. З 2010 року займався художніми й культурними фотопроєктами у співпраці з Національною філармонією України, посольством Італії.

Арсен – автор багатьох фотовиставок. Його різножанрові роботи відомі в Україні та за її межами, зберігаються у приватних колекціях України, Норвегії, Німеччини.

Источник: 
PRпортал