Висоцький вибачився перед Садовим та Тимошенко

Народний депутат Сергій Висоцький приніс свої вибаченння Андрію Садовому та Юлії Тимошенко за свою переписку з Карлом Волохом, яка спричинила скандал.

PRпортал нагадає, вчора, 18 червня, журналістами була оприлюдена смс-переписка Висоцького та Волоха, в якій йшлось про те, що лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий отримав за голосування за відставку Наливайченка "прокурора Львова і львівську митницю", а Тимошенко не голосувала бо їй "не відбашляли".

Андрій Садовий назвав такі домовленості "брєдом сивої кобили" та пригрозив Висоцькому судом, якщо той не покаже докази такої домовленості.

Сьогодні ж Сергій офіційно вибачився за інцидент та назвав причиною такої переписки звичайні плітки.

"Поэтому я официально и ПУБЛИЧНО приношу извинения Андрею Садовому и фракции Самопомощь за то, что дал повод для политической атаки на них. Никаких фактов подтверждающих их политическую коррупцию у меня кончено же нет. Более того, фракция Самопомощь всегда показывала себя одной из самых принципиальных фракций парламента. 
Кроме того, хочу принести извинения и персонально Юлии Тимошенко, за то что мое некорректное высказывание в ее сторону стало публичные достоянием.", - написав Висоцький на власній сторінці у Фейсбук.

В свою чергу, Садовий вже прийняв вибачення.

"Отримав офіційні і публічні вибачення від Сергія Висоцького за поширення інформації, яка стала приводом для вчорашнього обливання брудом мене і "Самопомочі". Вибачення прийняті, історія закрита.", - відписався мер  у Фейсбук.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.