«Відмовляюся стріляти в голови людям»: ведуча ZIK залишила телеканалу Медведчука

Відома українська телеведуча Тетяна Даниленко у своєму блозі для «Української правди» висловила свою точку зору відносно кума очільника РФ Віктора Медведчука, передає PRпортал. Так, вона зазначила, що саме ZIK був останнім каналом, власник якого не встановлював інформаційний порядок денний. Глядачі отримували через телеканал різнобічну думку, а його колектив ніколи не буде читати з папірця про «громадянський конфлікт». 

«Медведчук у вісімдесяті роки особисто брав участь в судах над українськими дисидентами. Саме він повів на довгу, несправедливу та принизливу смерть поетів Василя Стуса і Юрія Литвина, а на початку двохтисячних саме він вибудовував систему цензури, проти якої повстала професія», - пише журналістка. 

Вона зазначила, що останнім часом російські федеральні канали цитували ZIK та називали його « бандерівським каналом». Якщо російські або їх сателіти купують щось «бандерівське», то не для того, щоб воно таким і залишалося. «Ополченці», газ і медіа - грають ту ж роль, що і «Град», «Смерч», «Торнадо». Тільки медіа - зброя підступне. Воно вбиває всіх відразу», - додала ведуча. Сьогодні о 21.30 відбудеться її останній ефір на ZIK, вона буде говорити про її професію, яку вона любить найбільше. «Я відмовляюся стріляти людям в голови», - зазначила Даниленко.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

8 + 6 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.