Ведучий каналу Медведчука став на захист Володимира Путіна

В ранковому ефірі NewsOne ведучий Максим Назаров почав захищати російського Президента Володимира Путіна. Як повідомляє PRпортал, про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив політичний консультант Володимир Горковенко

"На телекаеналі NewsOne ведучий дуже активно виступає адвокатом... Володимира Путіна. В прямому ефірі, не приховуючи своєї позиції", - написав Володимир Горковенко. Це сталося під час розмови по телефону з народним депутатом від фракції БПП  Олексієм Гончаренком. Ведучий переконував народного обранця, що президент Росії не визнавав присутність російських військ під час окупації Криму.

"Их там нєт!" навіть на Раша-ТВ вже не говорять. Але це говорять в ефірі ніби-то українського телеканалу!!!!. Та й ще каже: "мені так можна говорити, бо мені нічого за це не буде"", - прокоментував інцидент Володимир Горковенко

На його думку далі "NewsOne повинен почати кампанію, що "Крим ісконно руськая земля", що ніякої окупації Донбасу немає і вже зараз такі ведучі NewsOne мають пакувати валізи та бронювати квитки в Гаагу аби... захищати свого прєзідєнта Путлєра..."

Олексій Гончаренко в коментарі PRпорталу заявив, що був "здивований такою поведінкою і заперечення очевидного факту"

Як повідомляв PRпортал, відомий аналітик Atlantic Council Андерс Ослунд повідомив, що три українські телеканали 112, NewsOne та Zik ніби-то придбав кум Володимира Путіна Віктор Медведчук.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 4 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.