Вартість компанії Amazon кілька годин становила трильйон доларів

4 вересня кілька годин вартість американської технологічної компанії Amazon кілька годин становила 1 трильйон доларів.
 

Як пише Media Sapiens із посиланням на  ВВС, у вівторок акції Amazon на біржі NASDAQ на деякий час зросли до максимальних 2050,5 доларів. Це майже на 2% більше у порівнянні із рівнем закриття попередніх торгів.

У цей момент ринкова вартість ІТ-компанії перевищила 1 трильйон доларів. Щоправда, згодом акції знову впали в ціні.

Таким чином Amazon стала другою американською компанією в історії, вартість якої досягала трильйону. Її на місяць випередила корпорація Apple, яка 2 серпня також деякий час коштувала трильйон. Як писав MediaSapiens, того дня ЗМІ передчасно опублікували новину про це, хоча згодом через стрибок на біржі компанія дійсно стала коштувати трильйон.

Першою в світі капіталізації в трильйон доларів у 2007 році досягла китайська нафтогазова компанія PetroChina. У перший же день торгів на Шанхайській фондовій біржі ціна її акцій зросла на 163%, однак пізніше компанія почала зазнавати збитків і не змогла утримати результат.

Нагадаємо, цього року список найзаможніших людей світу від журналу Forbes очолив засновник інтернет-магазину Amazon Джефф Безос. Його статки нині становлять $ 112 млрд. Він створив компанію в 1994 році. Інтернет-магазин спершу продавав книжки, а згодом розширив асортимент. Зараз ключовий, але не єдиний бізнес, на якому заробляє Amazon, – онлайн-торгівля. Торік дохід компанії склав $178 мільярдів.

 

 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

6 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.