Вакарчук та Зеленський - проекти олігархів

Співак Святослав Вакарчука та актор-гуморист Володимир Зеленський є проектами українських олігархів. Як повідомляє PRпортал по це в ефірі телеканалу NEwsOne заявив колишній народний депутат України Борис Беспалий

"Це не запит народу на нового лідера. Це нав'язаний зверху політтехнологічний проект олігархів. Володимир Зеленський - це менеджер телеканалу та людина олігарха Ігоря Коломойського. Святослав Вакачук розкручується медіа-синдикатом олігарха Віктора Пінчука. Дві конкретні кандидатури, котрі розкручуються конкретними олігархічними рупами", - заявив в ефірі екс-нардеп.

За його словами "починати політичну кар'єру з Президентства - це те ж само, що починати працювати з посади директора". "У парламенті є навіть такий жарт, що перше робоче місце деяких кадрів за трудовою книжкою - це міністр", - пожартував Борис Беспалий.

"Якби я не був автором закону про захіст тварин від жорокого поводження, то я сказав би, що вчитись потрібно на жабах, але скажу, що вчитися потрібно на макетах, тренажерах і точно не на України", - стверджує політик. Він порадив Зеленському та Вакарчуку, "якщо вони мають потенціал, то їмполітичну кар'єру варто починати так як вони починали кар'єру артиста, з вивчення азів та досягення вершин"

Якщо Вакарчук зі своїм політичним досвідом захоче балотуватися в президенти у 2019 роіц, то на думку екс-депутата ТАраса Чорновола - це буде катапульта та технологія. "Якщо він буде продовжувати ту работу, котра є зараз: Єльський університет, Стендфордський, серйозна американська Школа лідерства, то до 2024 року я б його розглядав  серйозно", - заявив Чорновіл.

А поллітехнолог Адрій Золотарьов додав: "якщо нове, молоде вино залити у старі олігархічні бочки, то зі старих мудрих книжок ми знаємо, що вийде"

 

 

 

 

 

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.