В Україні запустили онлайн-платформу, що допомагає молодим авторам зробити перший крок у літературі

Літературна спільнота ЛІТОТА дає можливість письменникам-початківцям поділитися власними творами та отримати на них конструктивний фідбек. Користувачі платформи — молоді автори, які водночас стають бета-читачами один для одного.

Засновниця та авторка ідеї платформи Іванна Лішневець описує ЛІТОТУ як творчий простір для самовдосконалення: «Вважаю, що ЛІТОТА, по-перше, потрібна людям, які пишуть вірші, прозу, есе тощо, і хочуть, щоб їх читали. По-друге, ЛІТОТА надає можливість авторові отримати відгук на його текст. З нього можна зрозуміти, що з твоїм текстом не так чи, навпаки, так. До речі, відгук у нас анонімний, і його бачить тільки автор у своєму профілі. А ще є коментарі — вони відкриті, їх бачать усі і можуть долучитися до розмови про текст. По-третє, читаючи тексти інших, можна вчитися. Так влаштовані всі курси з творчого письма: пишеш — читаєш — отримуєш відгук, надаєш його — редагуєш свій текст. По суті, ЛІТОТА — майстерня. І це перший український онлайн-проект такого роду і з такими можливостями».

Базові принципи взаємодії у спільноті – це обговорення тексту, а не автора; розвиток здібностей, а не комплексів; взаємопідтримка, а не конкуренція. Дружнє та відкрите ставлення до автора закладене і в комунікацію, і в айдентику платформи.

Комплексну розробку проекту — від айдентики до веб-сайту — здійснила агенція Doris Advertising. Основним елементом фірмового стилю обрали ключ, який метафорично позначає доступ до нових можливостей у світі літератури.

«Нам надзвичайно пощастило знайти образ ключа — мінімалістичний і водночас бездонний, якщо говорити про сенси. Співпало і те, що ключ якнайкраще характеризує суть платформи, і те, що нам вдалося обіграти його у слові. З’явилася лігатура у вигляді ключа, потім замкова щілина — і посипались ідеї елементів та прийомів, що сформували айдентику», — розповідає арт-директор агенції Борис Манохін.

Візуальна айдентика платформи отримала нагороду The Very Best Of на конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of у номінації Corporate & Brand Identity.

Протягом місяця після запуску до спільноти долучилося понад 500 авторів. Наразі команда ЛІТОТИ опрацьовує перші відгуки та пропозиції користувачів щодо функціоналу платформи.

Источник: 
PRпортал

Comments (1)

  • Anony&use

    % #сьогоденняУкраїни2019-реальність% можлива назва платформи де #журналісти україни, різними мовами світу матимуть можливість писати про україну та події не тільки в україні

Leave a comment

2 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.