В Саудівській Аравії вперше за 35 років показали фільм у кінотеатрі

Саудівська Аравія скасувала заборону на кінотеатри, що діяла більше 35 років, й показала перший фільм.
 
 

Для показу був обраний мультфільм «Емоджі Муві» (The Emoji Movie), пише Media Sapiens із посиланням на 
 The Telegraph. Видання взертає увагу, що серед усіх фільмів. Знятих за останні сорок років, перевагу віддали «Емоджі Муві», який набрав лише 9% у рейтингу Rotten Tomatoes й тільки 39% схвалення в дорослої аудиторії.

Перший показ відбувся у місті Джидда, в місцевому державному культурному центрі. Інший фільм, який також показали під час сеансу - «Капітан Підштаник» (Captain Underpants: The First Epic Movie). Цей мультфільм теж був презентований у 2017 році, як і «Емоджі Муві», але отримав кращі відгуки від критиків та аудиторії.

В Саудівській Аравії немає кінотеатрів, тому покази проводились в просторих приміщеннях, обладнаних проекторами та звуковими системами. До 2030 року країна планує побудувати 300 кінотеатрів та створити таким чином 30 тисяч робочих місць.

Про скасування заборони на кінотеатри Саудівська Аравія оголосила в грудні 2017 року. Поправки до законодавства, які зняли заборону, запропонував наслідний принц Мухаммед ібн Салман Аль Сауд (Mohammad bin Salman). Принц раніше ініціював низку інших соціальних реформ, наприклад, зняття заборони на керування автомобілем для жінок, дозвіл на проведення концертів тощо. Уряд країни розраховує, що відкриття кінотеатрів принесе економіці близько 24 мільярди доларів до 2030 року.

 
 
 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

12 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.