В Італії телеканал вказав Крим територією Росії

Національна рада з питань телерадіомовлення вимагає від італійського телеканалу World Fashion Channel Europa SR L прибрати зі своїх ресурсів зображення карти, де півострів Крим вказано частиною Росії.

Згідно загальнодоступних даних, телеканал про знаменитостей транслюється в супутниковій і кабельних мережах і має також російськомовну версію (крім міжнародної).

"На сайті телекомпанії зафіксований факт розміщення карти Російської Федерації, яка охоплює територію анексованої Автономної Республіки Крим", - повідомили в Нацраді

Український регулятор нагадав, що такі дії суперечать частині першій статті 28 Закону України Про інформацію і частини першої статті 7 Європейської конвенції про транскордонне телебачення.

Анексію Криму не визнає як Україна, так і Генеральна асамблея ООН, ПАРЄ, ПА ОБСЄ і суперечить рішенню Венеціанської комісії, нагадали у відомстві.

Київ звернувся до телекомпанії з вимогою припинити поширення недостовірної інформації про приналежність Криму.

"У разі ігнорування вимог українського законодавства, керуючись частиною другою статті 24 Європейської конвенції про транскордонне телебачення, Національна рада буде змушена розглянути питання про припинення ретрансляції програми World Fashion Channel на території України", - пообіцяли у відомстві.

Нагадаємо, кілька тижнів тому аналогічне порушення було зафіксовано на ресурсах спортивного видання Gazzetta dello Sport. Згодом авторитетне італійське спортивне видання вибачилося за зображення українського Криму російським.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 4 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.