Українські олігархи об’єднались, щоб перемогти Порошенка

Олександр Онищенко та інші фігуранти проваджень, які за кордоном, не будуть зараз «мочити» жодного з конкурентів Президента – ні Тимошенко, ні Гриценка та інших рейтингових політиків, оскільки їхнє головне завдання дуже просте – перемогти Порошенка. Як повідомялє PRпортал, таку думку висловив журналіст Сергій Щербина в ефірі проекту «Спецпроект з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK.

«Усі українські «діячі», які зраз перебувають за кордоном, такі як Онищенко та інші, мають спільну мету тільки в одному, а саме, що їхній ворог – Порошенко.

А тому вони не будуть зараз «мочити» жодного з конкурентів Президента – ні Тимошенко, ні Гриценка та інших рейтингових політиків, оскільки їхнє завдання дуже просте – перемогти Порошенка», – прокоментував Щербина.

Водночас журналіст не може пояснити, чому розслідування його колег щодо співпраці оточення Порошенка з депутатом-утікачем Онищенком, вийшло саме зараз, а не рік тому.

Нагадаємо, Олександр Онищенко стверджує, що Дмитро Гнап приїздив до нього на інтерв’ю півтора роки тому, і з того часу він більше з ним не спілкувався.

«Особисто для себе я не можу пояснити, чому були такі великі таймінги у розслідуванні, якщо інформацію журналісти отримали більше року тому. Я ще не спілкувався із Дмитром Гнапом, але мені було б цікаво прояснити для себе це питання.

Є припущення, що з боку політтехнології це розслідування ставить знак дорівнює між Порошенком і Тимошенко. Тому це цілком може бути нормальна журналістська робота, але питання тільки у таймінгу», – прокоментував Сергій Щербина. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

4 + 6 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.