Українська громада в Португалії вимагає від влади країни припинити продаж книги з виправданням російської агресії

Українці, які живуть у Португалії, обурені виходом книги, що просуває прокремлівські наративи щодо війни РФ проти України, і вимагають припинити її продаж у мережах, де діти українських біженців купують підручники.

Про це йдеться в листі до португальської Національної комісії захисту та прав дітей і молоді, опублікованому у фейсбуці головою Спілки українців у Португалії Павлом Садохою.

У зверненні зауважується, що автор книги «A Guerra a Leste / Війна на сході» Бруно Амарал Де Карвальо відомий своїми репортажами з території України, тимчасово окупованої російськими військами. В них він виправдовує злочини росіян проти українців і подає фальшиві свідчення російської пропаганди, зокрема щодо авіаудару росіянами фугасною бомбою по Драмтеатру Маріуполя, де загинули сотні жінок і дітей.

«Видання “A Guerra a Leste” — це не про інший погляд на війну. Це пропаганда РФ і виправдовування злочинів проти українців. Через це звертаємося до вас із проханням вжити всіх необхідних законних заходів, щоб не допустити психологічного насильства над українськими дітьми в Португалії через вільний продаж російської пропаганди агресії проти України», — йдеться в листі української громади до португальської Національної комісії.

Источник: 
PRпортал