У Вірменії міністри один за одним залишають уряд

Три міністри, представники уряду Вірменії з партії "Дашнакцутюн", подали у відставку через розвал керівної парламентської коаліції.

Про це повідомляє ТСН

Так, свої посади полишили виконувач обов’язків міністра територіального управління та розвитку Давид Локян, в.о. міністра освіти і науки Левон Мкртчян та в.о. міністра охорони природи Арсвік Минасян. Окрім того, у відставку подали губернатор Ширакської області Вірменії Артур Хачатрян і губернатор Арагацотнської області Ашот Симонян.

Раніше з уряду також пішов в.о. міністра спорту та у справах молоді Грачья Ростомян. Він склав повноваження і долучився до демонстрантів. 

Нагадаємо, у Єревані від 13 квітня тривали акції протесту проти призначення Саргсяна на пост прем'єр-міністра Вірменії. Незважаючи на багатотисячні протести, парламент Вірменії таки призначив Сержа Саргсяна. На тлі масових заворушень опозиційний лідер Нікол Пашинян оголосив початок "оксамитової революції". 

Мітингувальники почали блокувати дороги вантажівками. Учасники акції приводили з собою дітей і саджали на проїжджій частині. Поліція затримала більше сотні протестувальників.

Вже 23 квітня прем'єр-міністр Саргсян подав у відставку. 

Нові заклики до протестів пролунали одразу після того, як зірвалася зустріч лідера опозиції Нікола Пашиняна з тимчасовим главою уряду Кареном Карапетяном. Останній пояснив, що перемови не відбулися, оскільки опозиція захотіла їх проводити винятково на своїх умовах, та ще й до перемов долучити сторон 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.