У Росії запропонували перевірити діяльність «Голосу Америки» та «Радіо Свобода»

У Росії запропонували перевірити діяльність «Голосу Америки» та «Радіо Свобода» у відповідь на пропозицію сенаторки США провести розслідування щодо діяльності телеканалу Russia Tоdаy у Штатах.
 

Голова комітету Держдуми РФ у справах СНД Костянтин Затулін запропонував провести перевірку діяльності «Голосу Америки» та «Радіо Свобода» на предмет відповідності російському законодавству, пише Meduza з посиланням на «Интерфакс». 

Держдумі, відповідно до слів пана Затуліна, слід ухвалити протокольні доручення комітету з інформаційної політики про проведення такої перевірки. 

Такий крок, на думку глави комітету у справах СНД, став би відповіддю на внесений сенатором США Джин Шахін, законопроект про розслідування діяльності телеканалу Russia Tоdаy.

Нагадуємо, що нещодавно сенаторка-демократ Джин Шахін (Jeanne Shaheen) внесла на розгляд Сенату США законопроект, який вимагає у Мін'юсту США провести розслідування щодо російського телеканалу RT. Мін'юст має перевірити чи не порушує RT закон, що визначає правила діяльності закордонних агентів на території Америки. «У нас є вагомі причини вважати, що RT News координує з урядом Росії поширення дезінформації та підрив нашого демократичного процесу. Американська громадськість має право знати, чи це так. RT News публічно завляла, що може уникнути наших законів, використовуючи компанії-прокладки, і настав час Мін'юсту провести розслідування», - йдеться у заяві сенаторки.

 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

7 + 6 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.