У День народження "сонцеликого" розкидали агітаційні листівки з критикою диктатора

Активісти з Південної Кореї з нагоди 105 річниці з дня народження диктатора Кім Ір Сена запустили в небо понад 300 тисяч агітаційних листівок з критикою діючого диктатора Північної Кореї Кім Чен Ина. Про це сьогодні, 15-го квітня, повідомляє одне із місцевих видань, передає PRпортал.

Згідно з повідомленням, листівки полетіли в небо з міста Кімпхо в північно-західній частині Південної Кореї. У листівках активісти розкритикували диктаторський режим у Північній Кореї та вбивство брата діючого тоталітариста Кім Чен Ина – Кім Чон Нама, яке сталося в малайзійському аеропорту в лютому поточного року.

В той самий час, крім листівок, на кількох повітряних кулях до КНДР було «відправлено» 2 тисячі банкнот, USB-флешок, 1 000 CD з інформацією про «зовнішній світ» та ще 500 буклетів. Як відомо, 15-го квітня у Північній Кореї «святкують» День сонця і одночасно день народження першого президента Кім Ір Сена, який являється дідом діючого північнокорейського диктатора Кім Чен Ина, який став відомий після того, як покарав людей, які «недостатньо добре плакали» на похоронах його діда. Ин засудив таких людей до кількох років ув’язнення. За непідтвердженими даними, він кинув людей за грати на 10 років. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

12 + 8 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.