У центрі Києва під дверима КМДА велосипедисти влаштували "лежачий протест"

Вранці 14 березня столичні велосипедисти влаштували акцію протесту під дверима Київської міської державної адміністрації з вимогою створення у Києві надійної велосипедної інфраструктури.

Інформація про акція протесту міститься на сторінці Facebook активістів.

"Учора, після 12-денної боротьби за життя, помер Мужев Діас Іванович. Його прямо на велодоріжці збила автівка, яка на швидкості повертала з Бажана на Ревуцького. Прямою причиною цього є дії чиновників, які сидять у КМДА — саботування розвитку веломережі міста, переведення фінансування, проектні роботи, які тривають роками і не закінчуються нічим, і абсолютно кримінальне підняття швидкості на магістралях до 80 км/год", - зазначають велосипедисти.

У зв’язку з цим вони вирішили провести під адміністрацією так званий "лежачий протест" DIE-IN – форма мітингу, коли учасники зображують себе мертвими.

Нагадаємо, на вихідних 8-10 березня оголені велосипедисти в австралійському Німбіні показали автомобілістам, наскільки вони вразливі на дорозі. Сотні велосипедистів шокували перехожих, адже вони посідали на байки лише у велосипедних шоломах. Дехто прикрасив себе перуками, прапорами та написами на тілі. Люди на байках жаліються, що увагу водіїв вдається привернути, лише знявши одяг. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.