У Білорусі двох блогерів оштрафували за трансляцію в Facebook та Youtube

Суд у Білорусі оштрафував блогерів Олександра Кабанова і Сергія Петрухіна за проведення онлайн-трансляцій.
 

Кожному з них присудили штраф у 980 рублів (40 доларів), повідомляє «Радіо Свобода».

Блогери транслювали події поблизу прохідної до акумуляторного заводу Exide в м.Пінську. Обидва вони в серії відео розповідають про небезпеки акумуляторного виробництва поблизу міст. 

Олександр Кабанов (на фото ліворуч) вів трансляцію на своїй сторінці в соцмережі Facebook, а Сергій Петрухін (на фото праворуч) – на Youtube. Заяву на них написав працівник заводу.

Пінський суд уважає, що такі відеотрансляції блогерів є матеріалами ЗМІ й вони порушили частину 2 статті 22.9 Адміністративного кодексу Білорусі, в якій йдеться про «незаконне виробництво й поширення продукції ЗМІ». Хоча закони країни чітко не визначають матеріали, розміщені в соцмережах та на відеохостингу, як медіапродукцію.

Пан Кабанов заявив, що вирок, на його думку, є абсурдним і порушує білоруське законодавство, тому він обов'язково буде його оскаржувати.

Нагадаємо, у лютому Мінський міський суд засудив до 5 років позбавлення волі журналістів Дмитра Алімкіна, Юрія Павловця та Сергія Шиптенка, обвинувачених в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Троє журналістів дописували до російського сайту Regnum.

 

 

 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.