Twitter заблокував десятки російських профілів, які видавали себе за новинні агенції США

Російське агентство інтернет-досліджень, яке підтримується Кремлем, використовувало десятки облікових записів в Twitter, які були замаскували під місцеві американські джерела новин. Про це повідомляють Українські новини із посиланням на Bloomberg.

В сукупності фальшиві профілі зібрали понад півмільйона підписників. Більше 100 новинних видань публікувало різні історії, в тому числі і про майбутні вибори у США. Ці новинні облікові записи є частиною 2752 припинених акаунтів, які соціальна мережа заблокувала за різними підозрами.

Багато хто з них використовували заголовки новин з реальних новинних сайтів, щоб залучити підписників, а інші намагалися представлятися місцевими джерелами новин, такими як @TodayPittsburgh, @TodayMiami і @TodayCincinnati.

Twitter відключив всі ці облікові записи і видалив всі дані від них.

"Ми серйозно ставимося до повідомлень про те, що наш сервіс був неправильно використаний іноземними агентами з метою вплинути на президентські вибори в США і підірвати суспільну віру демократію. Ми будемо з цим боротися", - йдеться в заяві компанії.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.