Трамп морально непридатний бути президентом - екс-директор ФБР

У своєму першому інтерв'ю з моменту звільнення в травні 2017 року колишній директор ФБР Джеймс Комі сказав, що вважає, що глава Білого дому Дональд Трамп "морально непридатний" бути президентом.

"Людина, яка бачить моральну рівність у Шарлотсвіллі (Трамп не засудив неонацистів після спалахів насильства у цьому місті минулого року, - ред)., яка говорить про жінок і поводиться з ними як зі шматком м'яса, яка постійно бреше про про велике і мале, і наполягає на тому, що американці вірять в це; ця людина не підходить для ролі президента США на моральних засадах ", - зазначив Комі в інтерв'ю для ABC, пише ТСН

Він зауважив, що не може точно сказати, чи Трамп пішов на компроміс із росіянами.

"Це можливо", - сказав колишній директор ФБР.

На запитання, чи Трамп перешкоджав здійсненню правосуддя щодо його звільненого радника з питань національної безпеки Майкла Флінна, Комі також сказав "можливо".

Інтерв'ю з колишнім очільником ФБР вийшло перед публікацією його книжки "Найвища вірність: правда, брехня та лідерство", яка була написана під впливом бесіди з Трампом, коли його запросили пообідати до Білого дому у січні 2017 року. Тоді Комі нібито попросили виявити вірність до президента.

"Він знову сказав: "Мені потрібна вірність". І я сказав: "Ви завжди отримаєте чесніть від мене", - згадує Комі. "І він зупинився, а потім сказав:" Чесна вірність", ніби він пропонував компроміс або угоду. І я зупинився і сказав: "Ви отримаєте це від мене ".

Коли його запитали, чи вважає він, що Трамп повинен пройти через імпічмент, Комі не дав однозначної відповіді.

"Імпічмент - це питання закону, фактів і політики, і це буде визначено всіма людьми", - спочатку відповів він.

Потім він додав, що імпічмент Трампа "дозволить американському народу злізти з гачка ... люди в цій країні повинні встати, перейти до кабіни для голосування і проголосити їхні цінності".

Комі розповів про свою бесіду з Трампом щодо запису, який нібито засвідчує сексуальний акт між чинним главою США та проститутками.

"Я чесно ніколи не думав, що ці слова вийдуть з моїх уст, але я не знаю, чи нинішній президент Сполучених Штатів був з проститутками, які мочилися на одне одного в Москві 2013 року. Це можливо, але я не знаю", - зауважив він. Більше читайте тут: https://tsn.ua/svit/tramp-moralno-nepridatniy-buti-prezidentom-eks-direk...

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

7 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.