Тимошенко з'явилася на Інтері із заявою ні про що

Юлія Тимошенко знову з'явилася в ефірі телеканалу "Інтер" у програмі "Подробиці тижня". Вона коментувала факт появи у сесійній залі побитих нардепом Володимиром Парасюком нацгвардійців. 

"Тимошенко знову в прайм на колись ворожому її серцю Інтері, тепер з прямим включенням. У включенні новини не було. Були політичні заяви. Іншого партлідера, реального "героя"-ньюзмейкера останніх днів Садового при цьому залишили не те що без включення - взагалі без права щось прокоментувати. Отже, пряме включення ЮВТ було зумовлено не інформаційним, а зовсім іншим приводом, це я як медійник стверджую. Ну ви розумієте яким приводом, так? І власники Інтера Льовочкін з Фірташем тут зовсім ні до чого. Ніякого договорняка з олігархами, ні, про що ви?", - саркастично написав у себе на Фейсбук Вoлодимир Ар'єв

Як повідомляв PRпортал, на цьому тижні саме Володимир Ар'єв заявив, що депутат від Батьківщини Олександр Абдулін літав у Женеву, начебто, для зустрічі з Ігорем Коломойським і домовлявся про підтримку Юлії Тимошенко.

Источник: 
PRпортал

Comments (4)

Leave a comment

11 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.