Тимошенко заявила про провокацію з картою без Криму

"У соцмережах запущено чергову провокацію проти Юлії Тимошенко. Невідомі розповсюдили рекламу офіційної сторінки Юлії Тимошенко з зображенням лідера «Батьківщини» на фоні карти України без Криму", - йдеться у повідомленні опубликованому на фейсбук-сторінці Юлії Тимошенко повідомляє PRпортал

У партії "Батьківщина" вважають це свідомою провокацією проти Юлії Тимошенко, бо її "позиція добре відома і була озвучена сотні разів: «Крим - це Україна!».

"Наразі проводиться з’ясування обставин цієї провокації", - зазначено у повідоменні.

"Я впевнений, що ця людина працює і буде далі працювати на Туровській, у вашому офісі. Тобто ніяких "невідомих" немає і не може бути. Ви знаєте ім'я цього "невідомого", - написав блогер Мирослав Олешко. За його словами "вашу сторінку можуть рекламувати тільки ті, хто є її модераторами і цього не може робити будь хто інший". "Тому ви брешете, коли пишите "невідомі розповсюдили", - написав блогер.

Водночас блошер, котрий пише під ніком Mason Lemberg опублікував перелік провокація:

- то невідомі від її імені карту України без Криму запостять
- то невідомі від її імені наказують тримати танки в боксах і не робити супротиву захопленню України
- то невідомі, перевдягнувшись в Юлію Володимирівну ручкаються з терористами в Донецьку
- то невідомі від її імені розпродують армію
- то невідомі від її імені зривають вступ в НАТО
- то невідомі від її імені укладають газовий контракт з газпромом, що приводить до десятків мільярдів збитків України (в доларах)
- то невідомі від її імені вбивають Нафтогаз
- то невідомі від її імені набирають 23 мільярди доларів боргів за 2 роки правління і успішно зливають їх кудись
- то невідомі від її імені вбухують 1,5 мільярди доларів в мертвий і нікому не потрібний Родовід Банк
- то невідомі від її імені озвучують путінські хотєлки
- то невідомі здають в оренду Юлії Володимирівні житловий будинок в Конче-Заспі, при тому, що Юлія Володимирівна інколи не може придбати собі 1 вареника і 0,5 таблеточки.
- то невідомі за сотні тисяч баксів наймають їй лоббістів в США...

"Ох вже ці невідомі... Бідна Юлія Володимирівна...", - пожартував блогер

 

Источник: 
PRпортал

Comments (5)

 • Гость

  Вот этот Мазон и есть провокатор и сволочь! Все перечисленное брехня! А чего он не вспоминает про Манафорта и Ко, о потраченных 2млн $ на провакации против Тимошенко теперь знают все! Умалчивает этот тип и о разыгранном педафильном скандале, за который никто не понес ответственность, а в него не постеснялись втянуть даже собственных детей и чужих так же! А почему об этом помалкивает Олешко!?
 • GV

  В Facebook прошла реклама страницы Юлии Тимошенко с ее фото на фоне карты Украины без Крыма. После этого на ее же странице распространили сообщение, что эта реклама – подлая вражеская провокация. Миллионы украинцев уже было собрались поверить обиженной Юлии Владимировне, но вскрылись некоторые подробности, о которых не все знают. Facebook устроен таким образом, что рекламу страницы Юлии Тимошенко можно заказать и проплатить только со страницы Юлии Тимошенко. Об этом рассказывает блогер Ким Ахеджаков. Он отмечает, что других вариантов нет. По словам Ахеджакова, даже, если «шоколадный барыга» лично предложит Цукербергу миллион баксов, ничего не выйдет, потому как там работает система. А вывод простой – подлый, лживый политик нанимает по своему подобию руководителей служб, а те, в свою очередь, таких же подлых исполнителей. «Теперь представьте, что Тимошенко станет президентом. Да-да, именно из таких людей будет состоять вся вертикаль власти! И даже не надейтесь на другой результат. Доказано временем!», – резюмировал Ким Ахеджаков.
 • Анастасія

  Мирослав Олешко це звичайнісінький порохобот, який має очорнювати імідж Тимошенко!
 • Ігор

  Перед виборами команда Порошенка намагається зруйнувати імідж Тимошенко!
 • GV

  ЮВТ сама успішно руйнує свій імідж, якого, зрештою, і не було))

Leave a comment

1 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.