Тимошенко прокоментувала рейтинги Зеленського

Голова фракції "Всеукраїнське об'єднання" Батьківщина "у Верховній Раді Юлія Тимошенко вважає, що незважаючи на нинішні рейтинги керівника студії "Квартал 95" Володимира Зеленського, у день голосування на виборах Президента 31 березня виборці зроблять серйозний вибір.

Про це вона сказала на організованому фондом Віктора Пінчука українському ланчі в ході Мюнхенської конференції з безпеки, передають Українські Новини.

Модератор запитав, чи не означає той факт, що у соцопитуваннях лідирує "комік без політичного досвіду", що люди бачать у Тимошенко старого політика, не здатного привнести зміни, а також про те, як вона переконує українців у тому, що може запропонувати щось нове.

"У нас немає завдання переконувати когось. Сьогоднішня ситуація в Україні краще, ніж будь-які слова переконала українців бути мудрішими. Люди у розпачі, вони розчаровані та бідні. І саме це переконує їх діяти мудро. Я вірю, що, коли кожен прийде на виборчу дільницю, щоб обрати кандидата, то в останню хвилину люди будуть думати не про те, як виживати, а про те, як жити в Україні. Я вірю, що вибір українців буде абсолютно серйозним та мудрим", - відповіла вона.

Запитання щодо рейтингів Зеленського було поставлено також кандидату в Президенти, лідеру партії "Громадянська позиція" Анатолію Гриценку.

"На цій стадії ми говоримо про безпеку і про те, що Президент повинен задавати рівень і швидко покращувати країну. Я не хочу, щоби це перетворилося у комедійне шоу. Навіть найкращому пілотові я би не довірив провести операцію дитині. Так само, я би не дозволив людині, яка не розуміє, що таке економіка і військова справа, перетворювати все в комедійне шоу", - відповів він.

У свою чергу міністр закордонних справ Павло Клімкін після дискусії зазначив, що, з усією повагою до Тимошенко і Гриценко, було би цікавішим послухати дебати між Зеленським та Порошенком.

У ході дискусії Тимошенко також відповіла на обвинувачення в тому, що нібито є більш зручним кандидатом для Росії і її Президента Володимира Путіна, ніж чинний глава держави Петро Порошенко.

"Краще вірити не чуткам і провокаціям, а дивитися на факти. Факт у тому, що слова Президента не відповідають його діям. Він делегував у мінську переговорну групу Віктора Медведчука. Не було кращого кандидата? Я би ніколи такого не зробила. Про бізнес-співпрацю та спільний заробіток великих грошей Порошенко і Медведчуком знають всі старі політики в Україні і більшість іноземних експертів. А бізнес з Медведчуком означає бізнес і співпрацю з Путіним. Хочу також нагадати, що Росія не вводила санкції ні до кого з наближених до Президента, але вони введені проти мене і моєї команди", - сказала вона.

Крім того, Тимошенко запитали, чи не є економічним популізмом обіцянка з одного боку знизити вдвічі ціни на газ, а з іншого - зберегти хороші відносини з Міжнародним валютним фондом та інвесторами.

"Я рада, що вас цікавлять ціни на газ в Україні. Пощастило, що вам не доводиться їх оплачувати. Наша команда планує через півроку після президентських виборів виграти парламентські вибори, тому я не обіцяю того, чого не зможу зробити", - відповіла вона.

Як повідомляв PRпортал, за Зеленського готові проголосувати 26,9% респондентів, за Порошенка - 17,7%, за Тимошенко - 15,8% на виборах Президента за опитуванням КМІС, проведеним з 31 січня по 10 февраля.

Вибори Президента пройдуть в Україні 31 березня 2019 року.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

8 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.