Свято наближається. Плюшеві ведмежата врятували Різдво у зворушливій рекламі аеропорту Хітроу

Лондонський аеропорт Хітроу показав нову святкову рекламу із відомою парою плюшевих ведмежат. У ролику вони планують відзначати Різдво у теплих краях, але сумують за родиною і тому тікають святкувати додому.

Ролик з’явився на Youtube-каналі аеропорту, ише ТСН

У відео - плюшеві ведмежата Доріс та Едвард Бейр, які вперше з’явилися у рекламі Хітроу у 2016 році. Цьогоріч вони приїхали на відпочинок до теплого містечка Sunny Days, де планують відсвяткувати Різдво.

Едвард засмагає та плаває у басейні, його дружина Доріс - прикрашає ялинку. Раптом із коробки із ялинковими іграшками виповзає змія, яка лякає ведмежа. У цей момент Едвард заходить до спекотної кімнати і вмикає вентилятор, який вмить здуває ялинку. 

Вечеря теж не тішить ведмежат. Єдине, що у них є - це заморожена індичка у морозилці. А після дзвінка рідних пара ведмедів і зовсім засмучується. Тоді вони вирішують взяти квитки на літак і прилетіти до родини.

Вони купують подарунки під ялинку, мчать до аеропорту Хітроу, а тоді - у гості до рідні. Врешті у сімейному колі пара ведмежат святкує Різдво

У рекламі компанія хотіла нагадати про те, що рідна домівка - це найкраще місце для святкування Різдва із близькими.

"Для багатьох людей Різдво - особливе свято. Ось чому ми бачимо пару ведмежат, яка повертається додому до сім’ї з теплих країн, як і більшість пасажирів Хітроу робить це у святковий сезон", - пояснюють у компанії. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 7 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.