Стриптизер Тарзан заявив, що тренує голос МЗС Росії Захарову

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова кілька років тому прогриміла на весь Інтернет, станцювавши "Калинку" на міжнародному саміті, пише ТаблоID

Але, ймовірно, це не останній яскравий перфоменс від рухливої і спортивної жіночки, адже її тренером є стриптизер Тарзан, чиє справжнє ймення Сергій Глушко.

42-річна Марія відвідує його спортивну залу, розказав чоловік Наташі Корольової Sports.ru.

 Марія Захарова гарує у спортзалі під керівництвом Тарзана

"Нечасто, але приходить Марія Захарова. Займається виключно зі мною. Дуже завзято. Я навіть попереджав: "Маріє, якщо тяжко, ви скажіть. Я ж повинен орієнтуватися, які навантаження давати". А вона як боєць, все терпить", - поділився Тарзан.

 Чоловік Корольової працює над фігурою представниці МЗС Росії

Іще в інтерв'ю 48-річний улюбленець жінок запевнив, що не зраджує Наташу.

"Якось нема лайна в мені. Може, тягне на якісь подвиги, але я совісний. Розумію, що це неправильно. Якщо ти кохаєш і поважаєш людину, то мало що тобі хочеться? Є речі, котрих не можна робити... Її узагалі складно зрадити. Той іще екстрасенс - все чує. Зразу буде знати, і для цього необов'язково читати новини. Плюс я поганий актор - не вмію маскуватися", - зазначив Сергій.

 З таким тренером не побайдикуєш

Зі слів Глушка, йому ніколи не пропонували знятися в порно, і він сам тому дивується. А от зайнятися сексом за гроші колись запрошували, але закінчилося те його повним фіаско.

Нагадаємо, нещодавно чоловік Корольової та батько її 16-річного сина збурив мережу, імітувавши на сцені пристрасний секс із дамою з публіки.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.