Соратницю Тимошенко захищає російська ботоферма

Блог народного депутата з "Батьківщини" Альони Шкрум опублікований на "Українській правді" спричинив скандал. Як повідомляє PRпортал  матеріал називавався "Порохоботи та фейки – ще до того, як це стало мейнстрімом" і був опублікований 18 квітня. Саме цей матеріал масово почав розповсюджуватися у соціальних мережах. Відомий блогер, котрий пише під ніком Богдан Карпенко, написав пост-звернення до народного депутат 

 

"З величезним інтересом прочитав ваше розслідування під назвою “Порохоботи та фейки – ще до того, як це стало мейнстрімом”, де ви розповідаєте про фабрики ботів, які працюють на українського Президента. Прочитав я дане розслідування по тій причині, що мені у коментарі твітера його сьогодні активно несли невідомі особи, всі зареєстровані у грудні 2017, і у всіх з того часу 166 повідомлень", - пише блогер.

Він наводить скрін-шоти на яких видно що невідомі особи почали рекламувати матеріал Альони Шкрум однаковим текстом з самого ранку 20 квітня.

Якщо  подивитесь на інший скрін Богдана Карпенка, то можна побачите, що невідомі особи ще й росіяни.

Якщо подивитесь “скріни 3, 4, 5”, то з них видно, що "ці невідомі особи, котрі росіяни, пишуть абсолютно одинакові твіти, цитують одні й ті ж новини, а в них піарять одного й того самого політика і цей політик – Юлія Володимирівна Тимошенко".

При детальному вивченні профілів Богдан Карпенко виявив, що вони, паралельно, піарять одного і того самого олігарха. "І цей олігарх – Ігор Валерійович Коломойський", - стверджує блогер.

"Ви прочитали коротке розслідування по темі: “Хто з українських політиків насправді користується ботофермами”, - пише Богдан Карпенко 

Про "візит" у коментарі російських безликих блогерів заявив і радник міністра оборони Юрій Бірюков.

"Про існування народного депутата Альони Шкрум я не знав. Рівно до сьогоднішнього дня. До того моменту, як боти з російскою пропискою не почали бігати по моєму твітеру та залишати коменти під кожним моїм дописом про гуртожитки та варення, про польові душові системи та виступ Петра Порошенка в парламенті", - написав Юрій Бірюков

 

 

На думку радника міністра оборони оскільки результат від матеріалу Альони Шкрум про порохоботів, фейки, тролів та фантомів виявився "слабеньким" тому до "розкрутки блога вирішили підключити… тролів та фантомів".

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

7 + 13 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.