Соціолога Антиповича запідозрили в роботі на Тимошенко

Зараз, особливо перед виборами, виникатиме дуже багато різних соціологій, які намагатимуться через маніпуляцію змінити вектор підтримки виборців. Як повідомляє PRпортал, таку думку висловив журналіст Роман Реведжук у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Коментуючи останні результати дослідження соціологічної групи «Рейтинг», журналіст підкреслив, що не особливо їм довіряє через дотичність одного з працівників соціологічної групи до певної політичної сили.

«Соціолог Антипович із вересня працює в штабі Юлії Тимошенко. Тому для мене не дивно, чому Порошенко опинився на третьому місці у відповідному рейтингу. Я впевнений у достовірності цієї інформації, і якщо до мене є претензії, то нехай позиваються до суду!» – наголосив Роман Реведжук.

"Олексій Антипович, директор соціологічної служби «Рейтинг» – фактично член штабу Тимошенко, бо бере участь у засіданнях її штабу", - стверджує політтехнолог Віктор Уколов.
На своїй фейсбук-сторінці він написав, що "навіть він (Олексій Антипович, -  PRпортал) не наважився в умовах фактичного відставання Юлії Тимошенко показати її випередження більше, ніж у межах соціологічної похибки – за даними "Рейтингу" різниця між Тимошенко і Порошенко серед тих, хто визначився 1,8%".

"Штучне завищення рейтингів - остання втіха для тих, хто програє", - додав Віктор Уколов. 

Політичнчий аналітик Павло Нусс також пише, що він не довіряє  даним «Рейтинга» оскільки директор цієї служби Олексій Антипович тісно співробітничає з виборчим  штабом Юлії Тимошенко і за даними достовірних джерел, Антипович бере участь в нарадах співробітників її штабу. "Вихід Тимошенко на друге місце в рейтингові, це явна маніпуляція  громадською думкою і політтехнологія за допомогою якоїї аутсайдер  Юлія Тимошенко намагається мобілізувати свій деморалізованій електорат", - впевнений Павло Нусс.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.