«Слуга народу» Литвиненко може бути причетний до вбивства майданівця, – екс-нардеп

Нардеп від фракції "Слуги народу" Сергій Литвиненко може бути причетний до викрадення і вбивства активіста Майдану Юрія Вербицького.

Про це Луценко написав на своїй сторінці в Facebook.

“Оцей Сергій Литвиненко, депутат від “Слуги народу”, котрого сьогодні спіймали на кнопкодавстві – людина, котра, можливо, причетна до вбивства Вербицького і викрадення мене під час подій Майдану”, – йдеться в повідомленні.

На момент балотування у нинішню Верховну Раду Литвиненко був директором Зірненського спиртового заводу.

“Чудесним чином організатор мого викрадення Олексій Чеботарьов переховуючись у Росії, зберіг вплив на підприємства “Укрспирту” і тамтешні корупційні схеми. Отож злі язики кажуть що саме він, Сергій Литвиненко, від імені Чеботарьова рулив означеними схемами протягом останніх років на своєму заводі. Зокрема бувший директор “Укрспирту” пан Лабутін називає саме зірненське підприємство як підконтрольне Чебі”, – додав екс-нардеп.

Він також розповів про ще один “збіг”.

“Олександра Волкова, котрого зараз судять за звинуваченням у співучасті у вбивстві Вербицького і моєму викраденні, захищає така собі адвокат Калініченко. За сумісництвом вона є адвокатом Зірненського спиртзаводу”, – додав Луценко.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

7 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.