Сайт фейків The Onion обіцяє продовжувати тролити Цукерберга

За кілька днів на американському сатиричному сайті The Onion з’явилося 11 повідомлень про Facebook. У виданні кажуть, що це лише початок, пише Media Sapiens

Цей сайт відомий своїм висміюванням, але останнім часом,  нелюбов до соціальної мережі стала більш вираженою. Повідомлення про Facebook заполонили головну сторінку видання.

The-onion-Facebook

Скриншот від 18.06.18

Прес-секретар Fusion Media Group Девід Форд (David Ford), материнської організації The Onion, описав їхню міні-війну з соціальною мережею заголовком одного з повідомлень:  «Татко, я не хочу жити у світі, який створив твій сайт».

Матеріал, який начебто написаний від імені доньки засновника Facebook, описує складні стосунки видавців та соціальної мережі у стилі The Onion:

«Татко, годі. Все й так очевидно. Людям шкодить все, що ти і твій сайт робите.  Я маю на увазі те, що ти зробив хоча б для журналістики! Ти створив платформу, яка калічить видавців і суттєво обмежує охоплення їхнього контенту. Facebook допоміг зробити так, що тепер навряд хтось буде платити журналістам більше. І це зруйнувало довіру людей до новин. Ти хіба не розумієш, наскільки важливою є свобода преси для збереження демократії? Чи ти нічого не знаєш про конституцію?

Господи, тато, ти що не ходив у Гарвард?»

Головний редактор The Onion Чад Некерс (Chad Nackers) випустив заяву, де каже: 6 млн підписників у Facebook не завадить сайту поступово скорочувати кількість публікацій у цій соціальній мережі. Такі дії спровоковані тим, що «Facebook неодноразово зраджував довіру людей». Зважаючи на формат самого The Onion — неправдиві новини — таку заяву теж можна сприймати як сатиру.  

Нагадаємо, нещодавно The Onion випадково написав правдиву новину. Тоді йшлося про наземну каналізацію у місті Клівленд, штат Огайо, яка справді існує.

 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.