Саакашвілі зрікся МіхоМайдану

"Якось непоміченою залишилася новина, що прямо напередодні Нового року Міхо Саакашвілі ЗРІКСЯ міхо-майданчика - отого що КолоРади", - пише блогер та публіцист Дмитро Вовнянко
Яе повідомляє PRпортал, блогер пише, що "Нелегал Міхо заявив, що міхо-майданчик - незалежний від нього, він ним не керує і по факту всю відповідальність за перфоманс переклав на народних депутатів Єгора Соболєва і Семена Семенченка"

«Вони самі обрали своїх представників, я їх знаю. Але вони ніяк нам не підпорядковуються, вони незалежні від нас. Вони нам союзники, але вони приймають свої власні рішення і я не даю їм вказівок», — сказав Міхаель Саакашвілі в інтерв'ю журналістам .

Саакашвілі додав, що народним депутатам Семену Семенченку і Єгору Соболєву самим треба вирішити, чи залишати намети під Радою.

«Я не знаю, що конкретно буде з наметовим містечком, тому що це потрібно вирішувати людям, які там», — зазначив політик.

"От так. Тепер, щоби не сталося з міхо-майданчиком, запитання до кого завгодно - але не до Міхо", - резюмував Дмитро Вовнянко.

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 19 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.