Саакашвілі вже отримав документ, що дає йому право жити й працювати в Євросоюзі

Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, якого примусово вивезли з України до Польщі, поїхав до Нідерландів та отримав там документ, що посвідчує його особу, а також дає йому право на працевлаштування в Євросоюзі, пише ТСН

"Сьогодні в Амстердамі, вперше за останній час, у мене з'явився документ, що засвідчує мою особу. Одразу після прибуття до Нідерландів мені вручили посвідчення особи, що дає право на проживання і роботу в Євросоюзі, вся процедура зайняла всього кілька хвилин. Але я як ніколи рішуче налаштований повернути своє українське громадянство", - написав Саакашвілі у Facebook.

Зазначимо, що дружина політика - громадянка Нідерландів. А це автоматично дає право Саакашвілі також стати громадянином цієї країни.

Нагадаємо, 12 лютого в Києві в ресторані "Сулугуні" на Музейному провулку затримали лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі. У Державній прикордонній службі наголосили, що політик порушив міграційне законодавство України і буде депортований до країни попереднього перебування. У підсумку Саакашвілі був доправлений до Польщі. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

7 + 11 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.