Розслідування The New York Times про Гарві Вайнштейна перетворять на фільм

Компанія Plan B, яка належить відомому акторові Бреду Пітту, профінансує зйомки фільму за мотивами розслідування The New York Times.
 

Поки не відомо, хто виступить режисером стрічки та як вона називатиметься, пише Media Sapiens із посиланням на  The Guardian. Однак за взірець будуть братися фільми «У центрі уваги» та «Вся президентська рать». Сюжет стрічки концентруватиметься на розслідуванні журналісток Джоді Кантор (Jodi Kantor) та Меган Твохей (Megan Twohey), які написали викривальну статтю про відомого голівудського продюсера Гарві Вайнштейна.

В процесі роботи журналісток залякували та погрожували, аби вони припинили роботу над матеріалом. Водночас фільм буде меншою мірою зосереджений на постаті самого продюсера та його жертвах.

Компанія Plan B раніше підтримала зйомку таких відомих фільмів як «12 років рабства», «Гра на пониження», «Чарлі і шоколадна фабрика», «Окча» та багато інших.

Журналістки Джоді Кантор та Меган Твохей нещодавно отримали Пулітцерівську пермію за своє розслідування про Гарві Вайнштейна.

Як повідомлялось, група американських продюсерів повідомили про зйомки фільму під назвою «Ми перериваємо цю передачу» (We Interrupt This Program) про перший в історії фейк на радіо. Також ми публікували підбірку з семи фільмів про журналістів.

 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

7 + 4 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.