Рейтинг Трампа оцінили як найгірший серед усіх президентів США за 70 років - опитування

Рейтинг президента США Дональда Трампа є найнижчим серед усіх президентів США за 70 років. Про це свідчать результати опитування, проведеного ABC News і Washington Post, повідомляє Politico.

"Президент Дональд Трамп досяг найнижчого рейтингу схвалення будь-якого президента за 70 років протягом перших шести місяців свого перебування на посаді", - сказано в повідомленні.

36% опитаних схвалюють результати роботи президента, що на шість пунктів нижче позначки на момент 100-денного перебування Трампа на посаді, а 58% не схвалюють роботу Трампа. Джеральд Форд (38-й президент США, з 1974 до 1977 року від Республіканської партії) був останнім президентом, який був близький до цієї позначки, через півроку його президентства рейтинг схвалення становив 39%.

В шестимісячний термін перебування на посаді у колишніх президентів США Барака Обами і Джорджа Буша молодшого рівень довіри був на рівні 59%. Крім того, повідомляється, що 38% опитаних вважають, що Трамп не досяг значного прогресу в досягненні своїх цілей, а 55% - думають, що досяг.

Також наголошується, що дві третини респондентів не довіряють Трампу вести переговори зі світовими лідерами від імені США, зокрема, з російським лідером Володимиром Путіним після саміту G20.

"Тільки 27% сказали, що світове лідерство США стало сильніше з приходом Трампа, а близько половини сказали, що воно стало слабкіше", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що опитування проводилося по телефону з 10 по 13 липня англійською та іспанською мовами, участь в опитуванні взяв 1001 респондент.

Раніше повідомлялось, що рівень підтримки президента США Дональда Трампа становить 38%.

У той же час, 56% респондентів не схвалюють політику президента США. 6% жителів Сполучених Штатів Америки заявили, що не визначилися в своєму ставленні до Трампа.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.