Регіональні вибори в Італії завершилися перемогою Ліги півночі

Вибори, які пройшли в області Абруццо, що в Італії, завершилися перемогою кандидата правоцентристських сил Марко Марсіліо. Про це повідомляє Главком із посиланням на інформаційне агентство Reuters

До відповідного блоку партій входить і правляча партія Ліга півночі. Марко Марсіліо отримав 48% голосів. Водночас кандидат від коаліції лівоцентристських сил Джіованні Легніні отримав лише 31% голосів. Кандидат від партії Рух п’яти зірок Сара Маркоззі фінішувала третьою і отримала лише 20% голосів. Дана ситуація є показовою, адже в рамках виборів до парламенту в березні 2018 року Рух п’яти зірок отримав в Абруццо 40% голосів. 

Сама ж партія Ліга півночі отримала майже 28% голосів в рамках виборів членів ради регіону. В березні 2018 року дана політична сила на загальнонаціональних виборах отримала лише 13,9% голосів в Абруццо.

Результати регіональних виборів можуть загострити протистояння між Лігою півночі і Рухом п’яти зірок, які із червня 2018 року входять до складу коаліційного уряду в Італії. Наступним тестом на міцність коаліції можуть стати вибори до Європейського парламенту. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

5 + 11 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.