Реакція Трампа на насильство в Шарлотсвіллі сподобалася націоналістам

Американські націоналісти похвалили президента США Дональда Трампа за його реакцію на зіткнення в Шарлоттсвіллі (Вірджинія).

Про це повідомляє Новое время со ссилкой на AP .

"Ми рішуче засуджуємо ці кричущі прояви ненависті, фанатизму і насильства з багатьох сторін, з багатьох сторін. Це триває протягом значного часу в нашій країні. Не Дональда Трампа. Не Барака Обами. Це триває довго, довго", - сказав Трамп.

Демократи і деякі республіканці закликали президента конкретно засудити поведінку націоналістів і расову ненависть.

Віце-президент Майк Пенс підтримав промову президента.

Веб-сайт націоналістів похвалив коментар Трампа.

"Коментарі Трампа були хорошими. Він не атакував нас. Він просто сказав, що нація повинна об'єднатися. Нічого особливого проти нас.... Засудження немає взагалі. Коли його попросили засудити, він просто пішов. Дійсно, дуже добре. Благослови його бог", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, за дві години після зіткнень між ультраправими активістами і їх противниками в Шарлотсвілл автомобіль в'їхав у натовп демонстрантів. 1 людина загинула, 19 отримали травми.

У штаті ввели надзвичайний стан перед акцією "білих націоналістів".

Ранком 12 серпня відбулися зіткнення націоналістів і їхніх супротивників. Кілька сотень людей штовхали один одного, кидалися пляшками з водою, розпорошували хімічні спреї і кричали.

Раніше ультраправий блогер Джейсон Кесслер заявив, що планує ходу на знак протесту проти рішення демонтувати пам'ятник генералу Роберту Лі, встановлений у міському парку.

Зіткнення відбулися і в п'ятницю, коли сотні білих націоналістів влаштували факельний марш у кампусі університету Вірджинії. Представник університету повідомив, що кілька людей постраждали, один - заарештований.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

16 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.