Радники Трампа у справах мистецтв і гуманітарних наук звільнилися на знак протесту

У США 17 членів консультативного президентського комітету у справах мистецтв і гуманітарних наук подали у відставку на знак протесту проти політики президента США Дональда Трампа. Про це вони написали в колективному заяві, адресованому президентові.

Члени комітету звинуватили Трампа в підтримці "агресивних груп і терористів, які вбили і поранили американських громадян в Шарлоттсвіллі".

Вони також згадали про рішення Трампа про вихід з паризького кліматичної угоди, звинуватили в нападках на свободу слова, засудили скорочення бюджету департаменту культури та заборона мусульманам і біженцям в'їжджати в США.

"Перевага і дискримінація - не американські цінності. Ваші цінності - не американські цінності. Ми повинні бути краще цього. Ми і є краще цього. Якщо це вам не зрозуміло, тоді ми закликаємо вас також піти у відставку", - заявили члени комітету.

Зауважимо, що дружина президента Меланія Трамп є почесним головою комітету.

Нагадаємо, ранком 12 серпня відбулися зіткнення націоналістів і їхніх супротивників. Кілька сотень людей штовхали один одного, кидалися пляшками з водою, розпорошували хімічні спреї і кричали.

Раніше ультраправий блогер Джейсон Кесслер заявив, що планує ходу на знак протесту проти рішення демонтувати пам'ятник генералу Роберту Лі, встановлений в міському парку.

Зіткнення відбулися і в п'ятницю, коли сотні білих націоналістів влаштували смолоскипну марш в кампусі університету Вірджинії. Представник університету повідомив, що кілька людей постраждали, один - заарештований.

Президент США відреагував на трагедію в штаті Вірджинія, але не став згадувати про насильство з боку ультраправих, що викликало серйозну критику з боку американської громадськості і світових лідерів.

Тільки через два дні після трагедії Трамп виступив із засудженням проявів расизму.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.