Простий «фермер» у рекламі Тимошенко виявився її однопартійцем

У ролику Юлії Тимошенко про захист інтересів фермерів головним героєм став член її політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Іван Якуб.

Ролик розміщений на офіційному YouTube-каналі Тимошенко

«Знайомтеся, це – Іван Якуб. Він працює на землі все життя, як це робили його батько і дід. 20 років тому він взяв в оренду пару гектарів землі, а тепер на ньому тримається все село. Односільчани сподіваються лише на нього. А йому надіятися ні на кого», – йдеться у рекламі.

Пан Іван у титрі відео підписаний просто як «фермер, Чернігівська область». Юлія Тимошенко у закадровому тексті до ролика обіцяє, що її «новий економічний курс» покликаний допомогти таким «фермерам», як Іван Якуб. 

Утім ні у самому відео, ні у його описі не згадується, що головний герой ролика – депутат Чернігівської обласної ради від політичної партії ВО «Батьківщина». Він є членом постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин, а також володіє фермерським господарством «Соната», пише ms.detector.media.

Маніпуляції у ролику помітила Дарія Мартиненко, про що воно написала у Фейсбук. 

«Типу ок використовувати в рекламі ресурс з регіонів. Але не ок маніпулювати й розповідати напіввигадані історії. Бісить», – підсумувала Дарія Мартиненко. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

10 + 4 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.