"Президентський" розкол у партії Саакашвілі: дві області "кинули" Дерев'янка

У партії "Рух нових сил" назрів серйозний розкол у зв'язку із розбіжностями в питанні висунення кандидата на майбутні президентські вибори.

Як стало відомо OBOZREVATEL, "РНС" фактично розділився на два табори: частина членів партії, лояльних до позафракційного нардепа Юрія Дерев'янка, вважає, що необхідно визначитися з одним кандидатом у президенти.Дышите свободно в своей машине!Эта новинка устранит пыль, табачный дым и бактерии310 грн.Полноценный массаж ступней и очищение кожи349 грн.

Інше, скептично налаштоване "крило", впевнене в тому, що у будь-якого представника політсили мало шансів на успіх, і необхідно йти на вибори об'єднавшись із ідеологічними однодумцями.

Розбіжності в "Русі нових сил" підтвердили праймеріз, вже проведені в деяких областях.Ветрозащитный зонтик, рушащий стереотипы499 грн.Военные часы "Fire Stealth"249 грн.Мертвая хватка с силой лазера300 грн.

Кандидатура Дерев'янка, який за інформацією OBOZREVATEL вирішив фактично "підім'яти" політсилу під себе, не знайшла підтримки в Сумській та Чернівецькій областях.

 
 
 
 

Нардепа, а також члена політради партії Ольгу Галабалу звинуватили у відході від попередніх партійних домовленостей.

Самовисування Дерев'янка у президенти назвали "прикладом повного ігнорування ним думки партійних організацій, вищих колективних органів партії".

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.