Прес-служба генпрокурора потролила в соцмережах його опонентів фотографією шефа з аеропорту

Прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган виклала в соцмережі Facebook фото свого шефа, який сидить залі аеропорту в турецькому Стамбулі.

"В аеропорту Стамбула під час реєстрації на рейс до Нью-Йорка помічений чоловік, схожий на генпрокурора Юрія Луценка. Десь нервово задьоргалося джерело нардепа Добродомова", - зіронізувала Сарган. 

Нагадаємо, на початку квітня лідер партії "Рух нових сил" та екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявив, що генпрокурору Юрію Луценку скасували американську візу і зняли з літака KLM в аеропорту Схіпхол в Амстердамі.

Про те, що Луценку скасували візу до США і не дозволили вилетіти до цієї країни з Амстердама, раніше повідомив народний депутат Дмитро Добродомов, який під час суду над Саакашвілі у грудні 2017 року готовий був взяти його на поруки.

У відповідь на це Луценко у коментарях до посту на Facebook написав: "Клініка там у вас без Мішіко". Речниця генпрокурора Лариса Сарган додала, що "це маячня", Луценко перебуває на роботі й нікуди не літав. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

11 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.