Представник «Батьківщини» заперечив погрози журналісту Depo.ua

Представник ВО «Батьківщини» по 210 округу Сергій Короваченко заперечив погрози журналісту онлайн-видання Depo.ua Івану Жеведю. Як повідомляє PRпортал, про це політик написав на своїй сторінці у мережі Facebook.

Коровченко зазначив: «Щоб не писали журналісти, для мене свобода слова є абсолютною цінністю. Погрози є недопустимими за жодних обставин, тому я висловлюю свою підтримку пану Жеведю. Я вимагаю у правоохоронних органів невідкладно розслідувати джерело та мотиви ініціаторів погроз, що надійшли на його адресу».

На думку представника «Батьківщини», організатором або організаторами цих погроз є ті ж особи, які надали Жеведю недостовірну інформацію про нього. Тому Сергій Коровченко звернувся до журналістів та громадських активістів з проханням розібратися в ситуації та не підтримувати інформаційні атаки на його адресу.

Також Коровченко попросив журналістів дотримуватися професійних стандартів.

- Якісна журналістика вимагає збалансованого розгляду ситуації та обов’язкову можливість для особи, яку в чомусь підозрюють чи звинувачують, надати спростування таким звинуваченням. В іншому випадку це вже не журналістика, а цілеспрямована інформаційна кампанія на незручну для когось людину, - сказав він.

Як повыдомляв PRпортал, раніше журналіст Іван Жеведь отримав погрози на свою адресу, які пов’язав із критичною пубікацією про Сергія Коровченка.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

9 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.