Потяг KFC пригостить новозеландців закусками та безкоштовно довезе на регбійний матч

Gravy Train — перша в історії KFC тематична послуга доставки потягом на честь партнерства з регбі-командою «Блюз» — пропонує безкоштовний проїзд для всіх, хто має квиток на гру «Блюз» проти «Форс» і вирушає до стадіону «Еден Парк» перед матчем у п’ятницю, 5-го квітня.

Це унікальне партнерство виходить за рамки простої доставки смачної курки, а є проявом підтримки громадського транспорту Окленда, який сподівається, що люди, які відвідують великі заходи, будуть розглядати варіанти транспорту під час поїздок на великі заходи та з них, де безкоштовний громадський транспорт часто включений до квитка на захід.

Кампанія була створена агенцією Special PR.

Вболівальників, яким пощастить проїхатися на поїзді від станції Брітомарт до «Еден Парку», зустрічатиме регбіст Карлос Спенсер, а також група відданих амбасадорів KFC, які будуть ходити по вагонах і роздавати лімітовану серію закусок KFC.

Директор з маркетингу KFC Ліенн Ту каже: «Це неймовірна можливість продемонструвати нашу підтримку Супер Регбі, одночасно просуваючи нашу кампанію «Super Delivery» зі Стенлі-стріт, яка підкреслює зусилля, що докладає KFC, надаючи послуги доставки додому. Незалежно від того, чи це «Super Delivery» вболівальників регбі до воріт «Еден Парку», чи сімейна вечеря до вашого району в п’ятницю ввечері, KFC здійснює доставку».

Скористатися послугами Gravy Train відкрита для всіх, хто має квиток на матч «Блюз» і вирушає до «Еден Парку» в день матчу. Потрібно просто пред’явити свій квиток на день гри на вході, а потім людину проведуть до потрібної платформи. 

З п’ятниці 5 квітня по неділю 7 квітня KFC не стягуватиме жодної плати за доставку для всіх замовлень, зроблених через сайт або в застосунок KFC. Клієнти можуть заощадити до $7.99, використовуючи код «SUPER».

Источник: 
PRпортал