Порошенко звернувся до українців

Президент Петро Порошенко терміново звернувся до українців і попросив підтримки під час другого туру виборів 21 квітня.

Звернення транслювали на Facebook-сторінці.

"Я знаю, як багато у вас до мене претензій. Я знаю, як важко кожному з вас пробачити мені мої помилки і повірити мені ще раз. Це моя провина. Так, я не ідеальний. Але впевнений, що ми не маємо права перекреслити все досягнуте і відмовитися від європейського майбутнього", – сказав глава держави.

Порошенко заявив, що бачить загрозу реваншу зі сторони проросійських сил.

"Країна сьогодні на роздоріжжі. Або ми впевнено продовжуємо рух до Європейського Союзу та НАТО, або настає реванш. Це не буде різкий поворот одразу. Це буде попервах малопомітне, повзуче, але впевнене повернення в сферу російського впливу", – вважає глава держави.

Президент зачепив також тему майбутніх виборів до Верховної Ради.

 "Кремль докладе чималих зусиль до формування лояльної до Москви більшості. Це - за результатами парламентських виборів. А вже зараз Путін розраховує на слабкого, непідготовленого, некомпетентного новачка на посаді президента України", – вважає глава держави.

Порошенко зазначив, що поважає вибір тих, хто підтримав його опонента.

"Цей вибір свідчить, що у суспільстві є потужний запит на оновлення всієї політичної еліти. Його не можна ігнорувати. Восени – парламентські вибори. І вони дають навіть не шанс, а реальну можливість перемагати, формувати коаліцію та заходити в уряд. Там – ключі до всіх необхідних змін. І саме так можна розпочати свій реальний шлях в політику. Але дуже й дуже ризиковано експериментувати з посадою президента та Верховного Головнокомандувача", – сказав він.

 "Україні потрібен лідер, який здатен протистояти Путіну і зривати його хижі плани щодо нашої країни. Україні потрібен Верховний Головнокомандувач, спроможний організувати сильну армію, міцну оборону - і на цій основі досягти миру. Україні потрібен керівник зовнішньополітичної сфери, зрозумілий світовим лідерам. Який говорить з ними однією мовою. І який розбирається в хитросплетіннях світової дипломатії. Україні потрібен Президент, який забезпечить незворотність європейського та євроатлантичного курсу", – сказав Порошенко.

Порошенко вибачився за помилки і попросив підтримки 21 квітня, "щоб завершити розпочате і не змарнувати вже зробленого".

"...прийму будь-яке ваше рішення, адже воля народу понад усе! Втім, коли ви прийдете на дільниці, не думайте про Зеленського. І про Порошенка теж не думайте. Думайте про Україну, як її зберегти. Так само, як в чотирнадцятому році ви зупинили Новоросію, тепер, прошу, не допустіть її перетворення на Малоросію. Слава Україні!, – сказав президент.

Источник: 
PRпортал

Comments (4)

 • гриня

  Нах с пляжа, лидер гребаный.
 • Володимир

  Президент Порошенко! У вас залишився один шанс змінити ситуацію, яку ви так боїтесь. Не втрачайте часу. Верніться в ефір і оголосіть, що ви відмовляєтесь від другого туру і звертаєтесь до ЦВК про це. Остання зупиняє вибори і починає вибір вибір іншого кандидату. Це реальний шанс для вас увійти в історію, щоб зупинити Зеленського і схвалення народу України вас як сміливого лідера.Але я вас знаю ви не дозволите Тимошенко бути реальним суперником Зеленського. Зробіть так і люди будуть вас згадувати як ЛЮДИНУ.
 • Гость

  Блиадь, я сейчас разрыдаюсь, от этих порошенковских соплей с сахаром ! Петя, не рви на себе вышиванку ! Вор должен сидеть в тюрьме ! Проворовавшуюся "элиту" во главе с Порошенко -- на нары, пожизненно и с конфискацией ! НАТО и ЕС открытым текстом говорят, что с такой коррупцией, как при Порошенко, Украине не видать членства НИКОГДА ! С Порошенко у Украины нет будущего! При нынешнем уровне коррупции Украине никогда не рассчитаться с МВФ ! Украинцы, прогоним этого прохиндея ср...ной метлой ! Послушайте Дубинского, у нас нет кризиса, -- просто они тупо 3,14здят наши "бабки" !
 • RX

  Тупі боти ви навіть текст не можете поміняти)))

Leave a comment

12 + 4 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.