Порошенко пояснив, чому він проти дострокових парламентських виборів

Президент України Петро Порошенко заявив, що не бачить ніякого сенсу для проведення дострокових виборів до парламенту у 2017 році. Про це він заявив під час засідання Ради регіонів

При цьому глава держави наголосив, що з повагою ставиться до будь-яких виборів, в тому числі і до дострокових. Він зауважив, що це було найдоречніше після того, як закінчилася Революція Гідності. «На той час Верховну Ради переповнювали регіонали та комуністи. Я регулярно займаюсь вивченням результатів соціологічних опитувань. На сьогоднішній день я не бачу сенсу оновлювати склад Верховної Ради України», - сказав Порошенко.

«Якщо відбудуться дострокові парламентські вибори, то Україні навряд вдасться набрати нових людей, які будуть мати більший реформаторський потенціал. На сьогоднішні день український парламент працює досить ефективно та якісно», - каже глава держави. «Наразі головними ініціаторами дострокових парламентських виборів являються люди, які вже більше 8 років знаходяться при владі і після яких ми ще досі розгрібаємо», - зазначив він. Як відомо, раніше засідання ВРУ неодноразово закривалося дочасно через відсутність значної кількості народних обранців. 

Источник: 
PRпортал

Comments (2)

Leave a comment

3 + 5 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.