Порошенко не потрапляє навіть до другого туру, в лідерах Тимошенко і Гриценко

У квітні 2018 року у президентському рейтингу лідирує Юлія Тимошенко. Як свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", її готові підтримати 9% серед усіх опитаних.

Крім того, Анатолія Гриценка підтримують 7% виборців, Юрія Бойка, Святослава Вакарчука, Володимира Зеленського – по 6%, Петра Порошенка, Олега Ляшка – 5%, Вадима Рабіновича – 4%, Андрія Садового – 2%, Валентина Наливайченка, Олега Тягнибока, Арсенія Яценюка – 1%, іншого кандидата – 11%, ще третину – не визначились або не мають наміру голосувати.

Серед тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором, підтримка кандидатів становить: Тимошенко - близько 14%, Гриценко - 11%, Бойко, Порошенко, Вакарчук - 9%, Зеленський, Ляшко - 8%, Рабинович - 6%.

 

 
1
 

 

Опитування Соціологічної групи "Рейтинг" проводився 10-22 квітня 2018 року серед 6000 респондентів методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,5%.

Як свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", нові обличчя в українській політиці користуються високим рівнем довіри серед громадян. У квітні 2018 року Святославу Вакарчуку довіряють 33% українців, не довіряють - 47%, Володимиру Зеленському довіряють 32%, не довіряють - 50%.

Источник: 
PRпортал

Comments (1)

  • Sir Gay

    Шкода Вакарчука і Зеленського, гарні були професіонали у своїй справі. І треба ж було отак вляпатися, потрапивши у ігрища «важковаговиків» від політики. Звісно і тут доведеться ставити шоу і смішити людей за ті ж гроші, а може і за більші. Але чи варте це втрати визнання, захоплення, симпатії та часто-густо і любові шанувальників, бо все це «піде за вітром», оскільки політика – справа по суті брудна і не варта творчої особистості.

Leave a comment

12 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.