Під Кабіміном пікетували проти Суспільного ТВ

"Гройсман, дай мені гроші і я знищу НТКУ", - такі слова пікетники приписали директор НТКУ Зурабу Аласанію. Цей плакат телевізіники, котрі вийшли на акцію протесту, повісили на паркан під Кабінетом мінітрів, - повідомляє PRпортал.

"Під Кабінетом міністрів Наша акція спротиву руйнації державних ТРК в регіонах та гендлярству з приміщенням телерадіо на Хрещатику 26 (виганяють теле і радіофахівців , вивозять апаратуру) -де вже заходять володарі ресторанів та комерц. банків та фірм пройшла під стінами Кабінету міністрів за підтримки великої кількості громадян . Навіть далекі від нашої професії люди розуміють-такий недолугий монстр ПАТ Суспільне то зовсім не суспільне, а "чиєсь ТБ і радіо" сама ж Держава втратила свої Державні ЗМІ..Треба терміново виправляти ситуацію...", - написав у себе на фейсбук-сторінці тележурналіст Вaлентин Щербачов

Якщо до вимог телевізійників в Уряді не парислухаються, то вони пообіцяли продовжити акцію протесту 

Вже вдруге працівники КДР ТРК та небайдужі громадяни, представники Громадських організацій та ЗМІ України організовують протест проти приєднання державних ТРК до ПАТ суспільного телебачення та радіомовлення, і подальшої здачі в оренду їх приміщень.

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.