Парламент Молдови заборонив російську телепропаганду

Парламент Республіки Молдова більшістю голосів ухвалив закон про заборону ретрансляції на території країни пропагандистських програм російських телевізійних каналів.
 

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

Згідно з документом, заборона стосуватиметься тільки інформаційних, аналітичних, політичних і військових програм російського телебачення.

Порушникам закону загрожують грошові штрафи від двох до трьох з половиною тисяч євро, а у разі повторного порушення штрафи можуть збільшитися до п'яти тисяч євро, а Координаційна рада з телебачення і радіо матиме право ініціювати процедуру відкликання ліцензії на мовлення.

За ухвалення закону проголосував 61 (з 101) депутат парламенту, проти його прийняття висловилися опозиційні комуністи і депутати від Партії соціалістів.

Раніше з ініціативою про заборону російської телевізійної пропаганди на території Молдови виступила Демократична партія.

Президент Молдови Ігор Додон заявив, що не підпише закон. Згідно з молдавським законодавством, якщо глава держави відмовляється підписувати закон, депутати парламенту мають право повторно проголосувати за його прийняття, після чого закон буде опублікований в «Офіційному моніторі».

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

6 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.