Ніч після видворення: Саакашвілі в Польщі ночував у таємному готелі під охороною

Всю ніч видворений прикордонниками з України екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі провів у готелі у столиці Польщі Варшаві під охороною, яку йому надала польська влада.

Готель, в якому перебуває, Саакашвілі - під захистом. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН, передає УНІАН

Невідомо ані який готель, ані де він розташований - усе тримають у таємниці. Напередодні Саакашвілі розповів, що йому, мовляв, телефонував міністр внутрішніх справ Польщі і дав гарантії безпеки. Політик поки що своє місце перебування не розголошує. Критикує українську владу за видворення і говорить, що буде домагатися зміни влади в Україні мирним шляхом. Водночас дякує Польщі за гостинність. Про свої плани він обіцяє розказати за кілька годин на прес-конференції.

Коли відбудеться зустріч із пресою - повідомлять згодом. Читайте також Виводили за волосся: з'явилося нове відео затримання Саакашвілі

Як повідомлялось, 5 січня 2018 року Тбіліський міський суд визнав Саакашвілі винним у справі "про злісне перевищення повноважень" на посаді президента Грузії і засудив до трьох років позбавлення волі. Саакашвілі назвав вирок Тбіліського суду незаконним і таким, що суперечить міжнародним, національним нормам і здоровому глузду. Вчора, 12 лютого, Саакашвілі був затриманий правоохоронцями в Києві в ресторані, після цього, за словами його соратників, був вивезений в невідомому напрямку.

Пізніше у Держприкордонслужбі України заявили, що Саакашвілі повернуто до Польщі в порядку реадмісії, звідки він прибув в порушення українського законодавства.
 

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

4 + 14 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.