«Надо поговорить»: «Россия 24» анонсувала телеміст із NewsOne

Український телеканал NewsOne, що належить соратнику Віктора Медведчука Тарасові Козаку, та російський державний канал «Россия 24» проведуть телеміст під назвою «Надо поговорить». Про це оголосив у своїй програмі «Вести недели» ведучий Дмитро Кисельов.

«Старше покоління пам'ятає, як несподіваним і захоплююче цікавим став перший радянсько-американський телеміст за участю простих людей з СРСР і США. Вели той формат з нашого боку Володимир Познер, з американської - Філ Донахью. Незабутньо! Так ось зараз те ж саме, але сьогодні і між Росією і Україною», - сказав Кисельов, назвавши дату: 12 липня о 18.00 за московським часом (17.00 за українським).

Ведучими з боку NewsOne будуть Василь Голованов та Олена Кирик, з боку «России 24» — Марія Сіттель та Андрій Малахов. Телеміст триватиме дві години.

Голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар на сторінці у Facebook засудила проведення такого телемосту.

«Телемости, діалоги – це все прекрасно. Але лише тоді, коли Росія піде з українського Донбасу і Криму. Все решта – зрада. Крапка», – написала вона.

"Європейська солідарність" вважає, що даний проект – це безумовна легалізація пропагандистського російського контенту через українські мас-медіа, яку ми трактуємо як дії, які створюють реальні загрози національним інтересам, суверенітету і територіальній цілісності України", - йдеться у повідомленні прес-служби партії "ЄС".

Політсила нагадує, що згідно указу Президента України Петра Порошенка №549/2015 від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" телеканал Росія-24, який входить до структури Федерального державного підприємства "Всеросійська державна телевізійна і радіомовна компанія" і який фінансується з бюджету країни-агресора, знаходиться під санкціями. Тобто, щодо каналу діє норма про "обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування".

"Ми нагадуємо ініціаторам та прямим виконавцям цього "телевізійного шоу", що умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності підпадають під кримінальне розслідування", - йдеться в повідомленні.

У партії додають, що вважають "проведення так званого "телемосту" – це виключна провокація з боку Кремля. Це ще один механізм впливу на українців під час виборчої кампанії. Мета Москви проста – через буцім-то розмови «про мир» завести до Верховної Ради України якомога більшу кількість проросійських депутатів, аби політично закріпити реванш у стінах Верховної Ради".

Політсила закликала СБУ, РНБО, Національну Раду з питань телебачення і радіомовлення миттєво відреагувати щодо так званого "телемосту", анонсованого пропагандистським каналом Володимира Путіна.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

5 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.