На телеканалі Еспресо змінився шеф-редактор

Василя Рябчука на посаді шеф-редактора Еспресо замінить Віктор Лешик. Шеф-редактор телеканалу Еспресо Василь Рябчук йде з посади. Він продовжить професійну діяльність на новому місці.   
"Завжди важко відривати від себе те, що стало частиною тебе. Я на "Еспресо" - від самого першого дня каналу. Майже чотири роки. Зараз вирішив піти. Не буду писати багато, тежити когось. Скажу просто: ДЯКУЮ! Дякую кожному, хто був поруч весь цей час! Дякую кожному, хто допомагав, з ким сперечався, від кого набирався мудрості! "Еспресо" стало моєю другою сім"єю, без перебільшення! Таких людей, такої команди немає ніде! Пишаюсь, що знаю кожного з вас і вірю - наша спільна історія не завершилась! Кожен з вас назавжди залишиться моїм Другом! Не просто колегою чи просто добрим знайомим, а саме - Другом! І я завжди допоможу і підтримаю кожного з вас! Дорогі мої "Еспресівці", дякую і обіймаю кожного з вас! До зустрічі!", - написав у себе на фейсбук Василь Рябчук.
 
Замість Василя Рябчука посаду головного редактора "Еспресо" обійняв досвідчений український журналіст Віктор Лешик, який раніше працював в Національній телекомпанії України та в Національній раді з питань телебачення та радіомовлення.
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

7 + 11 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.