На нардепа Рабиновича завели кримінальну справу

Народного депутата Вадима Рабиновича хочуть притягнути до відповідальності за поширення неправдивих відомостей.

 
Національна поліція Україна почала кримінальне провадження проти народного депутата Вадима Рабиновича за умисне невиконання судового рішення, яким він був зобов'язаний спростувати поширену ним раніше неправдиву інформацію. Про це в п'ятницю, 7 грудня, повідомляє прес-служба адвокатського об'єднання Aver Lex.
 
Зокрема, адвокат Катерина Сташків нагадала, що в липні 2015 року нардеп Рабинович на прес-конференції в ІА УНІАН розповсюдив завідомо неправдиві відомості про діяльність начальника головного слідчого управління СБУ Василя Вовка, який звернувся за захистом до юристів.
 
Рішенням Шевченківського районного суду міста Києва від 26 квітня 2016 року Рабинович повинен був провести схожу прес-конференцію і спростувати поширену ним недостовірну інформацію, що ганьбить честь і гідність.
 
Однак, за словами адвоката, незважаючи на звернення до виконавчої служби, рішення Шевченківського суду депутатом не виконано і по сей день.
 
У зв'язку з цим державний виконавець Шевченківського РВ ДВС звернувся в поліцію.
 
«За фактом невиконання народним депутатом Вадимом Рабиновичем судового рішення розпочато кримінальне провадження», - йдеться в повідомленні.
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.