На Берлінале пройшла акція на підтримку Сенцова

Учасники 69-го міжнародного кінофестивалю Берлінале та українські активісти у понеділок, 11 лютого, влаштували флешмоб з вимогами звільнити Олега Сенцова та інших українських політв'язнів в Росії. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Перед початком показу польсько-українського фільму "Містер Джонс", що розповідає про голод у Радянському Союзі в 1930-ті роки, активісти вийшли на червону доріжку з портретами Сенцова і плакатами з гаслом "Free Oleg Sentsov".

 Як повідомляв УНІАН, в рамках фестивалю критикам покажуть український фільм Аґнєшки Холланд «Містер Джонс» - це реальна історія молодого валлійського журналіста, який у 1933 році виїхав в Радянський Союз, щоб викрити і донести до світової спільноти правду про злочини сталінського режиму та Голодомор в Україні.

Він розповів про це світу, проте політики Заходу не бажали чути незручну їм історію, а ЗМІ не підтримали журналіста в його боротьбі за правду, продовжуючи публікувати альтернативні новини, народжені в Москві.  Нагадаємо, Міжнародний кінофестиваль «Берлінале» пройде в столиці Німеччини з 7-го по 15-е лютого.

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

11 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.