МіхоМайдан перетворився на цирк, а тепер стрімко деградує до фарсу

За словами блогера Олексія Давиденка, він сподівався, що у мітингувальників, які провели цей тиждень під стінами українського парламенту, вистачить розуму припинити провокації та закінчити спектакль. Але реальність виявилась іншою, - за даними PRпорталу повідомяє Давиденком у соціальній мережі.

Так, блогер зауважує, що всі чекали на те, що організатори протесту врешті-решт зрозуміють: їх фокус провалився, зберуть речі і підуть до своїх домівок. Але нічного подібного: 150 осіб зі сорокамільйонної країни вирішили, що вони можуть оголосити главі держави ультиматум і дати на його виконання п’ять днів. Спектакль під стінами Ради перетворився на цирк, а тепер стрімко деградує до фарсу. 

Але якщо протестувальники вправі оголошувати ультиматуми, то чому ми не можемо? Ось, наприклад, перелік вимог, які пред’являє Давиденко до самих мітингувальників. По-перше, зібрати свої речі, подякувати киянам за гостинність та звільнити центр міста від своєї присутності. По-друге, сказати «спасибі» співробітникам правоохоронних органів та вибачитись за хамство. Прибрати за собою намети, коробки, піддони і весь мотлох, який залишився після «протесту» не тільки біля парламенту, але і на проїжджій частині, і по всьому парку. Дорогою додому завезти Саакашвілі до аеропорту і побажати приємного польоту до Тбілісі. І, останнє, знайти собі роботу і працювати на користь Україні. У мітингувальників є п’ять днів на виконання, - підсумовує блогер. 

Источник: 
PRпортал

Comments (4)

 • Паша

  Ненавижу этих новоявленных блогеров-жополизов. Видать ему хорошо платят при этой власти.
 • GV

  Паша, ту типуватий чи головю вдарився. Або може ходиш зазарпоатою на Міхомайдан
 • Wind

  Невже цей блогер,задоволений таким рівнем життя і "реформами "?
 • Олександр

  Член блоку Петра Порошенка Мустафа Наєм організовує акцію протесту проти Петра Порошенка... Просто політична шизофренія. А може не всім соратникам Петра Порошенка дісталися впливові посади і грошові потоки? Чи може випускають пар за допомогою фальшивого Майдану? Вимоги правильні, але протестувальники не ті, і наміри не щирі. Потрібно бути лохом, аби повірити і підтримати!

Leave a comment

2 + 7 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.